Комунальний заклад "Гуманітарна
гімназія №1 ім. М.І.Пирогова
Вінницької міської ради"
Знання мов - це пізнання світу!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ІМУНІТЕТ УКРАЇНИ

Дата: 11.02.2021 22:39
Кількість переглядів: 88

Вчителі та учні закладу спільно з представниками Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського активно беруть участь в проєкті «Інформаційний імунітет України». Участь в проєкті це:
- вебінари та тренінги з медіаграмотності;
- участь в онлайн таборі та розробка тренінгів для студентів;
- впровадження напрацьованих ідей в закладі та створення власних продуктів на тему «Безпека в Інтернеті та медіаграмотність».

Продовження проєкту - впровадження основ медіаграмотності та критичного мислення в освітню діяльність закладу!

Маніпуляції в соціальних мережах

Учні 9-х та 11-х класів Комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім.М.І. Пирогова ВМР» під  керівництвом заступника директора з виховної роботи та  вчителя англійської мови Пясецької Людмили Василівни створили соціальний ролик на тему: "Медіаграмотність. Безпека в інтернеті", де детально розповіли про свідоме медіаспоживання.