Комунальний заклад "Гуманітарна
гімназія №1 ім. М.І.Пирогова
Вінницької міської ради"
Знання мов - це пізнання світу!

ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ ПРО КІБЕРБЕЗПЕКУ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВА НА ПРИВАТНІСТЬ

Дата: 26.03.2021 18:55
Кількість переглядів: 19

Запрошуємо вчителів, учнів та батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні! (перейти за посиланням)

Анкета для вчителів та представників адміністрації закладів загальної середньої освіти

Анкета для батьків учнів/осіб, які їх замінюють, про кібербезпеку та дотримання права на приватність на сайті закладу загальної середньої освіти та сторінці закладу освіти в соціальних мережах

Опитування є частиною дослідження, спрямованого на оцінку наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах. Дослідження проводиться в партнерстві ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» з метою розробки заходів для попередження проблем кібербезпеки та порушень прав людини в інтернеті.

Просимо сприяти проведенню дослідження шляхом заповнення та розповсюдження анкети серед інших батьків учнів/осіб, які їх замінюють.

Ми поважаємо ваші права та безпеку, тому результати дослідження будуть представлені узагальнено, без будь-якої контактної інформації, назви закладу освіти чи вказівки на географічне розташування.