для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Гуманітарна
гімназія №1 ім. М.І.Пирогова
Вінницької міської ради"
Знання мов - це пізнання світу!

ЗАРАХУВАННЯ ДО 5-ИХ КЛАСІВ

Дата: 14.05.2021 14:34
Кількість переглядів: 326

Відповідно до постанови № 4 від 23.04.2021 « Про затвердження протиепідемічних  заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби», закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій ( щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», подовжити терміни прийому заяв на зарахування до 5-их класів учнів, які першочергово зараховуються до закладу відповідно до пункту 4.2 ( Порядок зарахування) з 07 червня до 11 червня 2021 року та процедуру зарахування здійснити 12 червня 2021 року. Інформація про додаткове конкурсне випробування на вакантні місця у разі руху учнів за літній період буде розміщено на сайті закладу додатково.