if you find a best soccer cleat for you,please stop and visit shopcleats.com.

Виховна робота
 • тел. 0432-56-23-88
 • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради"

    У Національній стратегії розвитку освіти в Україні  на період до 2021 року виховання є органічною частиною педагогічної діяльності, інтегрованої в загальний процес навчання та розвитку.

    Враховуючи те, що учні мають сьогодні доступ до будь-якої інформації, відпадає необхідність та навіть стає помилковим вчити їх за принципом однієї правильної відповіді. Кожен учень – це особистість з власними цілями й потребами. Нинішнє покоління учнів воліє робити свій власний вибір, вчиняти власні помилки і отримувати з них досвід для життя. Таким чином школярі більш мотивовані до опанування нових знань. А це вимагає від учителів нових підходів до виховання в умовах реформування освіти.

    З огляду на визначені пріоритети в освіті найважливішим для держави є виховання підростаючого покоління.

В умовах сучасних соціокультурних трансформацій і викликів такі компоненти Нової школи, як «запровадження компетентнісного підходу», «наскрізний процес виховання, який формує цінності»; «упровадження педагогіки партнерства між учнем, учителем і батьками»; «орієнтація на потреби учня, дитиноцентризм» є основними стратегічними завданнями виховного процесу.

    Вони визначають головну мету виховання: формування духовно-моральної, життєво-компетентної цілісної особистості, патріота з активною позицією, інноватора здатного самореалізуватися в соціумі як професіонал, сім’янин. Ключовим нормативним документом виховної галузі залишається програма «Основні орієнтири виховання учнів 1- 11 класів ЗНЗ України» (наказ МОН від 31.10.2011р. №1243).

    Пріоритетним завданням виховної роботи було і залишається національно-патріотичне виховання молодого покоління. В закладі  третій  рік поспіль реалізується   масштабний  соціальний проект «Україна – єдина  країна!». В результаті  проведених благодійних  ярмарків, благодійних  акцій під гаслом «Не будьмо байдужими!», «Смак домашнього тепла», «Хай серце  не втрачає доброти»,  «На передовій  немає  магазину», в яких  брали  участь   учні, вчителі, батьки було зібрані  і передані в зону АТО та  пораненим воїнам, що   перебувають  на лікуванні  у Вінницькому військовому медичному центрі  необхідні речі, продукти, медичні  препарати.  Крім  матеріальної допомоги  учні  та педагоги гімназії  надавали  пораненим  та учасникам  АТО моральну підтримку: листи, банер, відео звернення, відвідування   у шпиталі, концерт для  поранених  та концерт  для  воїнів військової частини  А2287. Гімназисти  стали  ініціаторами  проведення  у місті  серед  учнів навчальних  закладів  флешмобу  на  підтримку  воїнів  АТО « Твенті  ту  пуш ап челендж» (22  віджимання).

   Після уроків учні мають змогу розвивати творчі здібності у 28 позашкільних гуртках та 5  спортивних секціях.

Зайнятість: 2013- 2014 – 847(80,6%),

2014-2015 – 642(60,2%),

2015-2016 – 762 (69%),

2016-2017 – 762 (69%)

   Учні  закладу  є активними  учасниками міських, обласних, Всеукраїнських та  міжнародних  творчих  конкурсів, турнірів, змагань:

І Всеукраїнський  конкурс  екскурсоводів навчальних  закладів – ІІ  місце

«Молодь  Вінниччини – за  життя  без СНІД»,

«Молодь  обирає  життя» (І місце  та  три  ІІ місця),

«Великодні  дзвони» (І місце),

«Зимова  феєрія» (три І місця),

Міський  фестиваль – конкурс  вокально-хореографічних  композицій «Діти України» в  рамках  міського  фестивалю  художньої  самодіяльної  творчості  учнівської  молоді  «Перлини – 2017» - ІІІ  місце

ХІ  конкурс  сатири  і гумору «Вінницька  гуморина» ім.  А.П.Гарматюка – два  дипломанта

Міська  виставка  - конкурс «Наш  пошук  і творчість тобі, Україно!» -  І місце,  три  ІІІ  місця

Відкритий  чемпіонат  м. Вінниці з  гри  «Що? Де? Коли?» серед  шкільних  команд  сезону  2016-2017» - ІІ  та  ІІІ місця

 • Кубок  України  з гри  «Брейн-ринг» серед  школярів  молодшої  вікової  категорії сезону  2016-2017рр – ІІІ місце
 • Кубок  м. Вінниці з гри “Що? Де? Коли?”
 • Обласний  конкурс   «Проліски  надії – 2017» - ІІ та  ІІІ місця
 • Конкурс  учнівської  творчості

 «Об’єднаймося ж , брати мої!» - І та  два ІІ  місця

 • Обласний  конкурс  «Юний  дослідник» - ІІ, ІІІ місця
 • Обласний  етап   трудової  акції «Плекаймо  сад»  І  місце
 • Всеукраїнський  етап трудової  акції  «Плекаймо  сад» - І місце
 • Міжнародний  екологічний  конкурс «Вода -  джерело  життя» - І  місце, ІІ місце, ІІІ місце
 • Обласний  конкурс  плакатів  «Молодь  за  здоров’я” – ІІІ місце
 • Всеукраїнський  конкурс  «Змагаймось  за  нове  життя» Леся  Українка – три  І  місця,  ІІІ місце
 • Обласний  конкурс  «Новорічна  композиція» - І  місце
 • Всеукраїнський  конкурс  «Новорічна  картина» - І  місце
 • Обласний  етап  «Секрети  Великоднього  хліба» - два  І  місця,ІІ місце
 • Обласний  конкурс  «Сурми  звитяги»- ІІ  місце
 • Команда  учнівського  врядування  на  чолі 
 • зі  своїм  лідером  Кислейко  Миколою  здобула  перемогу  у  міських  конкурсах  цільових  проектів «Освіта  без  кордонів»,  «Лідер – 2017» та  «Вінниця – Туреччина. Молодіжний  погляд».

«Європейське  спілкування  через культуру»

2008 рік – «Медіація серед  однолітків»(робота  шкільного центру розв’язання конфліктів «Примирення»), 

2012 рік- «Безпека дітей в Інтернеті»(міжнародна громадська  організація ЕКПАТ.Заклад брав участь у міжнародній конференції – тренінгу з представником міської влади м. Цюріх (Швейцарія), директором департаменту соціальної роботи  Рафаелем Гегаухом), 

2015 рік – «Афлатун» (міжнародна програма соціального розвитку та фінансової грамотності дітей 6-18 років; на базі  закладу  пройшов    тренінг для  вчителів  міста ), 2015 рік – «Європейське  спілкування  через культуру»

Співпраця з громадськими організаціями

 • «Юніор Банк» -  фінансова освіта (2 роки  64 учні пройшли навчання та отримали сертифікат), авторська  творча  майстерня «Лабораторія  освітнього  дизайну», громадська  організація «Академія творчості «АРТЕККО»-майстер-класи (соціальний  мистецько- освітній проект  «Золота  піраміда  ЕКО»(«Stopeccomess”), громадська  організація «Центр інноваційних технологій освіти»- тренінгові заняття з фінансової грамотності(літня  бізнес - школа 14 учнів, заняття  в 16 класах) , громадські організації: «Подільська громада»,  Асоціація  євро клубів Вінниччини,Громадська Платформа “Наше Поділля”,Українська академія лідерства (УАЛ)

«Зорепад» «STARFALL»

 • У 2017 році 210 учнів відпочили у пришкільному англомовному таборі з денним перебуванням дітей  «STARFALL» ( «Зорепад»).  5 учнів  пільгових  категорій  відпочили на  узбережжі  Чорного  моря у таборі «Бригантина» (Скадовськ),  2 – в  «Артеку» (Пущеводиця), 2 - Другий  рік  поспіль  ми  перемагаємо  у  Міжнародному  конкурсі  «Go Camp».

 

Наш бренд стабільний: завжди - Перша!!!

Про нас

 

Комунальний заклад

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради".

Наш заклад - єдиний в області з поглибленим вивченням іноземних мов - англійської, німецької, французької. Гуманітарна гімназія №1 була побудована в 1936 році. Під час Другої світової війни зруйнована. Після відбудови в 1946 році працювала як жіноча гімназія. З нагоди відзначення 150-річчя з дня народження видатного лікаря М.І.Пирогова школі присвоєно його ім'я. З 1961 року в закладі почалося поглиблене вивчення англійської мови.

Детальніше

Новини

ПАМ'ЯТКА!!!

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

Про світ "#надотик#

У Міжнародний день людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, у 8- класі Гуманітарної гімназії №1 імені М. І. Пирогова відбувся урок-флешмоб "#надотик". Учні дізналися про інклюзивну художню  літературу та  методи альтернативної комунікації. 

Детальніше...

Про світ "#надотик#

У Міжнародний день людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, у 8- класі Гуманітарної гімназії №1 імені М. І. Пирогова відбувся урок-флешмоб "#надотик". Учні дізналися про інклюзивну художню  літературу та  методи альтернативної комунікації. 

Детальніше...

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1

    Запрошуємо абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

   Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35 300 грн. сплату року навчання у Вищих Навчальних Закладах України.  Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

    Участь повністю безкоштовна.

    Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

    Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

    Запитання та роботи можна надсилати через сайт на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

День захисника України

Увага!

З 08 по 19 жовтня 2018р. у гімназії пройде декадник історії та правознавства, присвячений Дню захисника України.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.План заходів додається, усі охочі запрошуються до співпраці .

 

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВАКАНСІЯ!!!

Оголошується вакансія на посаду бібліотекаря закладу з 01.10.2018р.

Вічна пам'ять Валентину Віталійовичу!

    У понеділок 10.09.2018 р., коли школа спокійно розпочала трудовий тиждень дитячим сміхом і вчительськими турботами, страшна біда постукала в її вікна: підбитою чайкою скрикнула Мати – загинув на Сході її син, наш випускник 1980 р., відомий волонтер від часу подій на Майдані і впродовж 4 років важких випробувань для України – Белінський Валентин Віталійович, боєць – контрактник, обов’язком якого було рятувати й вивозити з гарячих точок поранених товаришів. Він з честю захищав незалежність України, мир і спокій своєї Батьківщини.  

Детальніше...

Страхова компанія «Місто» 2018-2019

Шановні батьки!

Страхова компанія «Місто» вітає вас з початком нового 2018/2019 навчального року і бажає здоров’я, достатку та радості від життя! 

Детальніше...

З Днем народження, Вінниця! Гуманітарна Гімназія №1 ВМР надсилає свої найкращі побажання в честь Ювілею 655 річчя!

 

 

 

 

 

 

Гуманітарна Гімназія №1 ВМР щиро вітає усіх із початком навчального року!

 

 

 

 

 

 

До уваги батьків майбутніх п'ятикласників

Шановні батьки! 21. 08.18 об 11.00 відбудеться додаткове конкурсне випробування для учнів 5-их класів на 7 вакантних місць ауд. 306. З повагою адміністрація!

Підсумки роботи закладу у 2017-2018н.р.

7 червня 2018 р в актовій залі відбувся традиційний звіт директора гімназії Миколи Петровича Свіржевського, про підсумки роботи закладу у 2017-2018н.р. та звіт голови піклувальної ради Сокольвака Михайла Васильовича, про фінансово-господарську діяльність та використання коштів благодійного фонду "Освіта" 

Детальніше...

Summer school camp "Starfall"

З 5 червня 2018 р. розпочав свою роботу пришкільний англомовний табір "Starfall" з денним перебуванням дітей.

 

Станом на 31.05.2018

Станом на 31.05.2018 зараховано  до 5-х класів 166 учнів (1 поза конкурсом). Оголошено конкурсний відбір на 5  місць, що відбудеться 06.06.2018 о 12 год. ауд 315.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ П'ЯТИКЛАСНИКІВ!!!

23.05.2018 о 17.30 в приміщені актової зали відбудуться батьківські збори. З повагою адміністрація.

Євроклуб "Мандрівник" вітає Європейський Союз з днем народження!!!

Передвиборча кампанія в Президенти Гімназії

30 березня 2018 р. у закладі проходило грандіозне дійство друга регіональна (Не) конференція EdCamp у Вінниці2018

30 березня 2018 р.у закладі проходило грандіозне дійство друга регіональна (Не) конференція Ed Camp у Вінниці 2018, на яке зібралося понад 185 чоловік із 9 областей України. 

(Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Сумської, Київської, Дніпропетровської, Чернігівської, ЧеркаськоїОдеської областей)

 

Детальніше...

Вітаємо!!!

   Вітаємо!!!

    Призерів ІІ Олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського яка відбулась у Вінницькому державому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 17 лютого 2018 року! Нечипор  Сергій - 8 Б, Романчишин Владислав - 10 Б  з дипломами  ІІ  і  ІІІ  ступеня, Гордійчук Поліна - 9 А  диплом ІІ ступеня, а також їх вчителя, чудового педагога,  Дзюбу Аллу Григорівну!!!

Детальніше...

Корисні посилання: