if you find a best soccer cleat for you,please stop and visit shopcleats.com.

Наша гімназія сьогодні
  • тел. 0432-56-23-88
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради"

Комунальний заклад

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради".

Усяка школа славна не кількістю, а славою своїх учнів. 

М. Пирогов

    Є така школа у місті над Бугом - знана в Україні  і світі, вона поєднує мудрість десятиліть і сучасність, унікальна й неповторна, єдина в області з поглибленим вивченням іноземних мов – англійської, німецької, французької. Сьогодні ім’я гімназії №1 відоме не тільки в області та в Україні, а й в Америці, Голландії, Австралії, Канаді, Великобританії -  скрізь, де навчаються чи працюють наші випускники, а серед них відомі політики і дипломати, журналісти, поети й письменники,учителі, лікарі і спортсмени. Часто їм задають питання: «Ви стажувались  за кордоном? Закінчували Оксфорд?Звідки таке знання іноземної?»А вони гордо відповідають: «Я закінчив Першу школу у Вінниці».

     Гуманітарна гімназія №1 була побудована у 1936 році. До війни вона функціонувала під №20. У роки Другої світової війни  під час бомбардування була вщент зруйнована.

    У 1946 році школу відбудували з руїн, і вона деякий час навчала лише дівчаток (Жіноча школа №1).

    У 1956 році проведено першу, а в 1976  - другу добудову школи. З 1963 року їй присвоєно ім'я М.І.Пирогова. У 60-70-ті  роки вважалася базовою з естетичного виховання, була удостоєна  звання     «Зразкова». У 1980 р. з нагоди 170-річчя від дня народження М.І.Пирогова нагороджена медаллю за заслуги в гуманній діяльності.

    Сьогодні ім'я гімназії №1 відоме не тільки в області та в Україні, а й в Америці, Голландії, Австралії, Канаді, Великобританії -  скрізь, де навчаються чи працюють наші випускники.

    Гімназія - найбільша у місті. Учні вивчають поглиблено англійську, німецьку та французьку мови, факультативно вивчаються італійська, польська, китайська мови.    

    У різні роки  заклад  очолювали:

1936-1952 рр. - Бухтєєва М.К.;

1952-1973 рр. - Столярчук В.Т., Заслужений учитель України;

1973-1985 рр. - Ребрик М.Я., відмінник освіти України;

1985-2005 рр. - Кукса В.М., Заслужений учитель України;

З 2005 р. - Свіржевський М.П., - методист, кандидат педагогічних наук, доктор,  доцент, магістр державного управління.

    У 2006 році школа набуває статусу спеціалізованої з поглибленим вивченням англійської мови, а в 2008 - статусу «НВК СЗШ І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов - гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова».

     За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі України в 2009 році гімназія визнана переможцем Всеукраїнського проекту «Флагман сучасної освіти України».

   У рік 20-річчя Незалежності України та 75-річчя закладу подвижницька праця колективу була визнана на Всеукраїнському рівні: представлення в масштабному проекті, презентаційно - іміджевому виданні «Літопис досягнень сучасної України : «Успішні професіонали».

    2013 рік став знаковим: Срібна медаль  на  міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у номінації «Формування творчої особистості в навчальних закладах», відзначення закладу премією «Золота Фортуна» у номінації «За високу якість освіти та збереження кращих традицій українського освітянства», 28 місце в Україні серед  50-ти престижних навчальних закладів за результатами ЗНО 2012 року.

     Після реорганізації за європейським типом заклад отримує статус гуманітарної гімназії (5-11 класи, які навчаються в одну зміну). За результатами щорічного рейтингу гімназія посідає  ІІІ місце серед навчальних закладів нового типу, у якому створені комфортні сучасні умови для навчання та виховання 1155 юних вінничан, що поглиблено вивчають англійську, німецьку, французьку мови. Гімназисти  також мають можливість факультативно вивчати польську, китайську та  італійську мови. Доказом того, що співпраця учнів, батьків, учителів творить дива, стали найкращі в місті оновлені за європейським стандартом актова зала та шкільна їдальня, оснащені сучасною мультимедійною технікою навчальні кабінети.

Наш бренд  стабільний!

    У популярному журналі «Фокус» (№ 16 від 18.04.2013 року) опублікований рейтинг 50  найкращих шкіл  України, випускники яких мають всі шанси втупити до найпрестижніших вузів країни,  серед яких є  і наша гімназія.

    Ми з вами, всі, хто навчається і навчався, хто навчає і навчав, хто довірив  нашій Першій  найдорожче - своїх дітей, можемо гордитись тим, що гімназія №1  ім. М.І.Пирогова 28 за рейтингом по Україні та 1 серед навчальних закладів Вінниці!!         

   Після уроків учні мають змогу розвивати творчі здібності в 20-ти  гуртках та 5-ти  спортивних секціях. Щорічно 210 учнів відпочивають у пришкільному англомовному таборі з денним перебуванням  «Зорепад».    Заклад щорічно приймає іноземні делегації з Великобританії, Франції, Голландії, Польщі

   Гуманітарна гімназія - це:

   - послідовна система , що охоплює всі рівні володіння мовами;

   - 40 досвідчених учителів іноземних мов , які володіють комунікативною методикою та інтерактивними формами навчання;

    - до 12 уроків англійської мови на тиждень ;
     - спецкурси англійською мовою « Країнознавство », «Література Англії та Америки »,   «Гід - перекладач », «Бізнес спілкування і переписка » ;
     - комфортні умови навчання - від 8 учнів у групі ;
     - повне занурення дітей в іншомовне оточення ;
     - зустрічі з носіями мови ;
     - фаховий звіт про успіхи вашої дитини та поради психолога ;

 - чіткий контроль якості пропонованих послуг . 

     2013-2014 рік  заклад нагороджено  Золотою медаллю П’ятої Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти-2014» у номінації «Робота з обдарованими дітьми»(Київ, березень 2014року)

   2014-2015 рік . Заклад здобув Золоту медаль на Шостій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Хмарні технології в освіті - нові компетенції у сфері ІКТ» (Київ,жовтень 2014 року), Золоту медаль на Шостій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2015» у номінації «Створення мережі євроклубів як механізм інтеграції до європейського освітнього простору» (Київ березень 2015 року).  У рамках реалізації обласної програми проект «Застосування інтерактивних та інноваційних технологій для інтелектуального й компетентного забезпечення функціонування «Зеленої школи» виграв гарант на 10000 грн.

   2015-2016 рік. Заклад здобув Срібну медаль на Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» (номінація «Психологічна допомога постраждалим у АТО та їх сім’ям»), Золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2016» (номінація «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку”). У рамках реалізації обласної програми проект «Застосування інтерактивних та інноваційних технологій для інтелектуального й компетентного забезпечення функціонування «Бібліопровайдер» виграв гарант на 15000 грн.

  2016-2017 рік. Заклад здобув Золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2016», Срібну медаль на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті-2016» та виграв обласний грант для реалізації проекту «Кругозір».15000грн."Пітчінг Вінниця 2017"у Вінницькій міській раді вручили сертифікати авторам проектів-переможців конкурсу «Пітчінг Вінниця 2017» . Проект Lad-Life «Кругозір» нашого закладу  отримав призовий бонус  на обладнання кабінету  30 тисяч гривень.

    2017-2018 рік Заклад здобув Срібну медаль на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті -2017» номінація «Інклюзивна освіта».

   GLOBAL TEACHER PRIZE  жовтень 2017  у м.Києві відбулась Загальнонаціональна премія для вчителів Нової української школи GLOBAL TEACHER PRIZE. Два педагоги нашого закладу увійшли до ТОП-50 ,брали участь  у церемонії нагородження  Переможця конкурсу.

    Наша Перша - це не просто споруда, що розміщена на вулиці Малиновського в місті Вінниці. Для нас наша Перша - це гомінкий, але такий  затишний,   рідний, наш  світ, в якому завжди панує добро, любов, розуміння, дружба і злагода.  Ми всі: учні, вчителі, адміністрація,  батьки, докладаємо максимум зусиль, щоб перша гімназія всюди і завжди була першою. За сім з половиною  десятиліть школа змінилася. З тендітної, маленької домівки для 400 перших своїх  учнів вона перетворилася на дорослу, поважну гімназію, що кожного дня зігріває своїм теплом 1155  учнів з усієї Вінниці, які прагнуть не лише опанувати  основи  всіх наук, а також  вільно володіти англійською, німецькою, французькою мовами. Адміністрація, батьки,  учителі, весь  персонал гімназії щоденно виявляє  дієву турботу щодо створення комфортних умов для навчання  юних гімназистів. Затишні,  сучасні класи, обладнанні за останнім словом техніки, світлі, просторі  коридори. Все це створює атмосферу бажання вчитися, Ми всі: учні, батьки, педагоги,  любимо нашу Першу. Вона - найкраща. Ми, юні гімназисти,  горді  і пишаємося своїми батьками, своїми педагогами, у яких на скрижалях серця написані небайдужість, доброчинність і відповідальність за наше майбутнє і сьогодення. Саме вони сьогодні дбають про нас, про створення комфортних, гідних і достойних умов для навчання і виховання у школі. Адже найвище право кожної дитини - жити в цивілізованому світі в оточенні любові і турботи дорослих. Вони не просто створюють   своїм дітям  гідне цивілізоване життя. Вони  дають своїм нащадкам  приклад на майбутнє. Приклад і соціального служіння, і, що найважливіше, приклад батьківської турботи і любові до  дітей!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наш бренд стабільний: завжди - Перша!!!

Про нас

 

Комунальний заклад

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради".

Наш заклад - єдиний в області з поглибленим вивченням іноземних мов - англійської, німецької, французької. Гуманітарна гімназія №1 була побудована в 1936 році. Під час Другої світової війни зруйнована. Після відбудови в 1946 році працювала як жіноча гімназія. З нагоди відзначення 150-річчя з дня народження видатного лікаря М.І.Пирогова школі присвоєно його ім'я. З 1961 року в закладі почалося поглиблене вивчення англійської мови.

Детальніше

Новини

ПАМ'ЯТКА!!!

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

Про світ "#надотик#

У Міжнародний день людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, у 8- класі Гуманітарної гімназії №1 імені М. І. Пирогова відбувся урок-флешмоб "#надотик". Учні дізналися про інклюзивну художню  літературу та  методи альтернативної комунікації. 

Детальніше...

Про світ "#надотик#

У Міжнародний день людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, у 8- класі Гуманітарної гімназії №1 імені М. І. Пирогова відбувся урок-флешмоб "#надотик". Учні дізналися про інклюзивну художню  літературу та  методи альтернативної комунікації. 

Детальніше...

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1

    Запрошуємо абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

   Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35 300 грн. сплату року навчання у Вищих Навчальних Закладах України.  Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

    Участь повністю безкоштовна.

    Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

    Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

    Запитання та роботи можна надсилати через сайт на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

День захисника України

Увага!

З 08 по 19 жовтня 2018р. у гімназії пройде декадник історії та правознавства, присвячений Дню захисника України.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.План заходів додається, усі охочі запрошуються до співпраці .

 

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВАКАНСІЯ!!!

Оголошується вакансія на посаду бібліотекаря закладу з 01.10.2018р.

Вічна пам'ять Валентину Віталійовичу!

    У понеділок 10.09.2018 р., коли школа спокійно розпочала трудовий тиждень дитячим сміхом і вчительськими турботами, страшна біда постукала в її вікна: підбитою чайкою скрикнула Мати – загинув на Сході її син, наш випускник 1980 р., відомий волонтер від часу подій на Майдані і впродовж 4 років важких випробувань для України – Белінський Валентин Віталійович, боєць – контрактник, обов’язком якого було рятувати й вивозити з гарячих точок поранених товаришів. Він з честю захищав незалежність України, мир і спокій своєї Батьківщини.  

Детальніше...

Страхова компанія «Місто» 2018-2019

Шановні батьки!

Страхова компанія «Місто» вітає вас з початком нового 2018/2019 навчального року і бажає здоров’я, достатку та радості від життя! 

Детальніше...

З Днем народження, Вінниця! Гуманітарна Гімназія №1 ВМР надсилає свої найкращі побажання в честь Ювілею 655 річчя!

 

 

 

 

 

 

Гуманітарна Гімназія №1 ВМР щиро вітає усіх із початком навчального року!

 

 

 

 

 

 

До уваги батьків майбутніх п'ятикласників

Шановні батьки! 21. 08.18 об 11.00 відбудеться додаткове конкурсне випробування для учнів 5-их класів на 7 вакантних місць ауд. 306. З повагою адміністрація!

Підсумки роботи закладу у 2017-2018н.р.

7 червня 2018 р в актовій залі відбувся традиційний звіт директора гімназії Миколи Петровича Свіржевського, про підсумки роботи закладу у 2017-2018н.р. та звіт голови піклувальної ради Сокольвака Михайла Васильовича, про фінансово-господарську діяльність та використання коштів благодійного фонду "Освіта" 

Детальніше...

Summer school camp "Starfall"

З 5 червня 2018 р. розпочав свою роботу пришкільний англомовний табір "Starfall" з денним перебуванням дітей.

 

Станом на 31.05.2018

Станом на 31.05.2018 зараховано  до 5-х класів 166 учнів (1 поза конкурсом). Оголошено конкурсний відбір на 5  місць, що відбудеться 06.06.2018 о 12 год. ауд 315.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ П'ЯТИКЛАСНИКІВ!!!

23.05.2018 о 17.30 в приміщені актової зали відбудуться батьківські збори. З повагою адміністрація.

Євроклуб "Мандрівник" вітає Європейський Союз з днем народження!!!

Передвиборча кампанія в Президенти Гімназії

30 березня 2018 р. у закладі проходило грандіозне дійство друга регіональна (Не) конференція EdCamp у Вінниці2018

30 березня 2018 р.у закладі проходило грандіозне дійство друга регіональна (Не) конференція Ed Camp у Вінниці 2018, на яке зібралося понад 185 чоловік із 9 областей України. 

(Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Сумської, Київської, Дніпропетровської, Чернігівської, ЧеркаськоїОдеської областей)

 

Детальніше...

Вітаємо!!!

   Вітаємо!!!

    Призерів ІІ Олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського яка відбулась у Вінницькому державому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 17 лютого 2018 року! Нечипор  Сергій - 8 Б, Романчишин Владислав - 10 Б  з дипломами  ІІ  і  ІІІ  ступеня, Гордійчук Поліна - 9 А  диплом ІІ ступеня, а також їх вчителя, чудового педагога,  Дзюбу Аллу Григорівну!!!

Детальніше...

Корисні посилання: