if you find a best soccer cleat for you,please stop and visit shopcleats.com.

Історія
  • тел. 0432-56-23-88
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради"

Історія Першої 

   Наш заклад засновано у 1936 році. За  цей час школа пережила немало: час становлення і утвердження, воєнне  лихоліття, епоху визнання, тріумфу, слави.  

 Олександр Дюма писав про те, що у приміщень, як і в людей, є своя душа і своє обличчя, на якому віддзеркалюється вся їхня суть.

 Наша гімназія - це ціла країна з населенням  учителів,батьків, дітей, які і є її душею і обличчям.

 Нам є чим пишатися. Перемоги на Всеукраїнських олімпіадах, турнірах, творчих конкурсах, проектах, навчання наших випускників у найпрестижніших університетах України, Росії, Польщі, Німеччини, Великобританії, Голландії, Австралії, Франції, Китаю. Визнанням наших  досягнень і здобутків  стало присвоєння гімназії  звання «Флагман освіти України» та занесення  до Літопису кращих закладів України.

 І дуже важливо, що поряд  з кожною дитиною у нашій гімназії є той, хто допомагає відкривати незвідане, хто вчить творчо мислити, самостійно приймати рішення, самореалізовуватись і самовдосконалюватись, старший друг, мудрий товариш і помічник - учитель.

 Педагогічний колектив нашого закладу - це згуртований колектив творчих, освічених, високопрофесійних, інтелігентних однодумців, майстрів своєї справи, які є продовжувачами справи своїх зіркових попередників. Ми прекрасно розуміємо, що батьки дивляться на нас очима своїх дітей. І дуже важливо, що нам вірять, важливо, що ми однодумці. По-іншому не можна. У нас спільна  справа - виростити здорових, освічених, щасливих, талановитих громадян нашої країни, а для цього створити  комфортні, гідні, достойні умови для навчання і виховання у школі. Адже найвище право кожної дитини - жити в цивілізованому світі в оточенні любові і турботи дорослих.

Ми розуміємо, що життя складається  з маленьких часточок - посмішок, добрих справ, щоденних обов'язків, які зберігають наш душевний спокій і продовжують молодість. А ми - педагоги, учні, батьки - не просто разом, ми єдині у своїх справах, прагненнях, мріях, тому нам усе під силу!

Наш заклад - єдиний в області з поглибленим вивченням іноземних мов - англійської, німецької, французької.

Гуманітарна гімназія №1 була побудована у 1936 році. До війни вона функціонувала під №20. У роки Другої світової війни  під час бомбардування була вщент зруйнована.

У 1946 році школу відбудували з руїн, і вона деякий час навчала лише дівчаток (Жіноча школа №1).

У 1956 році проведено першу, а в 1976  - другу добудову школи. З 1963 року їй присвоєно ім'я М.І.Пирогова. У 60-70-ті  роки вважалася базовою з естетичного виховання, була удостоєна  звання «Зразкова». У 1980 р. з нагоди 170-річчя від дня народження М.І.Пирогова нагороджена медаллю за заслуги в гуманній діяльності.

Сьогодні ім'я гімназії №1 відоме не тільки в області та в Україні, а й в Америці, Голландії, Австралії, Канаді, Великобританії -  скрізь, де навчаються чи працюють наші випускники.

Гімназія - найбільша у місті. Учні вивчають поглиблено англійську, німецьку та французьку мови, факультативно вивчаються італійська, польська, китайська мови.    

У різні роки  заклад  очолювали:

1936-1952 рр. - Бухтєєва М.К.;

1952-1973 рр. - Столярчук В.Т., Заслужений учитель України;

1973-1985 рр. - Ребрик М.Я., відмінник освіти України;

1985-2005 рр. - Кукса В.М., Заслужений учитель України;

з 2005 р. - Свіржевський М.П., - методист, кандидат педагогічних наук, доктор,  доцент, магістр державного управління

Першим директором була призначена Бухтеєва Марія Кузьмівна. Здібний педагог, чудовий організатор, інтелігентна людина, вона згуртувала навколо себе творчий колектив учителів, серед яких довгі роки приносили славу школі Петрова Віра Олександрівна, Хилюк Тетяна Устимівна, Архангельська Марія Миколаївна, Качуринець Ганна Степанівна, Яременко Дмитро Онисимович.

За роки Другої світової війни приміщення школи було повністю зруйноване. Після визволення  міста Вінниці (20 березня1944 р.) від німецької окупації протягом 1944-1945 p.p. зусиллями місцевої влади, вчителів, батьків та учнів школа №20 була відбудована з руїн. З 1946 р. заклад  стає відомим як «Вінницька жіноча школа №1».

Директором  школи залишалась  Бухтеєва Марія Кузьмівна. На цей час в школі нараховувалося 14 навчальних кімнат, діяли кабінети фізики, математики, біології. В окремій кімнаті - спортивний зал. Перший післявоєнний випуск відбувся у 1946 році, першу золоту медаль отримала випускниця Прилуцька Г.А.

З 1947 року, крім німецької та англійської, учні  з 3-4 класів почали вивчати французьку мову. На той час у школі навчалися  742 учні.

У ці роки педколектив поповнили талановиті педагоги, які множили славу школи: Івасишина Настя Хомівна, Перетяж Фросина Павлівна, Рунь-Трощенко Праскова Олександрівна.

 З 1952 року школу очолила Столярчук Варвара Трохимівна. Заслужений учитель України, Почесний громадянин міста Вінниці, за активну участь у русі Опору під час війни з фашистами нагороджена бойовими орденами та медалями.

Розпочала свою педагогічну діяльність  Варвара Трохимівна у вікопомному 1933 році вчителькою сільської школи і залишилась вірною цій професії на все життя. А було воно нелегким. Голодні і тривожні 30-ті змінились на трагічні і героїчні сорокові.  Все вона витримала і пройшла свою дорогу з честю.

Жінка невсипущої енергії, прекрасний організатор, вимоглива і наполеглива, знаюча і вміюча,  Столярчук В.Т. віддала Першій свої кращі 25 років.

Справжній лідер, вона збирала, плекала, ростила працездатний педагогічний колектив. Це при ній ряди знаних у місті вчителів поповнили Вітрук Ганна Федорівна, Архангельська Оксана Павлівна, Кантарович Рувім Абрамович, Сердечна Ніна Петрівна, Шунда Зінаіда Миколаївна.

З 1954 року з  ініціативи директора було здійснено добудову школи, з'явились спортивний та актовий зали, оформлені зразкові кабінети хімії, історії, географії та кімната -музей "Бойової Слави".

Варвара Трохимівна завжди находила спільну мову з учителями, батьками, учнями. Вміла відчути  і зрозуміти людські проблеми, зрозуміти людину, допомогти, підтримати.

Бути кращим у всьому - таким був девіз директора. Всю себе віддала  Варвара Трохимівна рідній Першій і дітям. Про таких кажуть: "Згоріла на роботі".  Її ім'я живе у пам'яті  багатьохпоколінь.

Вам у житті важка дісталась роль,

Та іншої, мабуть, уже не треба:

Комусь мереживо сплітати світлих доль,

Комусь до серця прихилити небо.

З 1955 року школа знову змішана, тут знову спільно навчаються хлопчики і дівчатка. І наступні роки школа розширяється площею. Добудовано приміщення майстерень.

З 1961 року школа набуває статусу Вінницької середньої школи з вивченням окремих предметів англійською мовою, розпочинається поглиблене вивчення англійської мови з 1-го класу.

В 1976 році здійснено другу добудову школи з просторими класними приміщеннями, їдальнею та актовим залом. На цей період у педколективі працювало 86 педагогів, кількість учнів - 1140. За багато років школа вперше перейшла на навчання в одну зміну. Але так тривало недовго... Швидко ріс авторитет школи...

На цей час школу очолювала новий директор Ребрик Марія Яківна, Відмінник народної освіти України, прекрасний організатор, людина неспокійної вдачі, творча особистість. Для багатьох була взірцем для наслідування. Завжди вміла оцінити і підтримати творчу ініціативу учителів та учнів. Це за роки її керівництва школа не лише навчала, а й виховувала: танцювала, співала, брала активну участь в спортивних змаганнях, працювала у підшефних колгоспах. Конкурси: «Алло, ми шукаємо таланти», «Стрій і пісня», «Ну-мо хлопці», туристичні походи наповнювали змістом життя дітей.

Саме в ці роки заявляють про себе нове покоління педагогів: Гулімовський Анатолій Васильович, Косяк Алла Миколаївна,Баранова Зінаїда Іванівна, Манічева Любов Михайлівна, Короткова Юлія Давидівна, Гаврилюк Тамара Олександрівна, Прощерук Галина Григорівна, Бернацька Ольга Олександрівна, Шевчук Ліна Максимівна, Крес Майя Кирилівна, Димніч Світлана Іванівна, Чернишова Анна Анатоліївна, Волошина Адель Федорівна, Горова Любов Тимофіївна, Яблонь Галина Василівна, Яблонь,  Бернацький Олексій Васильович. Саме в цей час приходить до школи, щоб віддати їй 40 років свого життя молодий бібліотекар Галина Олександрівна Белінська.

З 1985 року школу очолила її випускниця Кукса Віра Миколаївна. Трудову діяльність Віра Миколаївна Кукса розпочала з 1969 року вчителем української мови і літератури Вінницької середньої школи №1 ім.М.І.Пирогова, яку закінчила в 1966 році. Висока компетентність, відповідальність, постійний інтерес до нового, передового завжди вирізняло Віру Миколаївну як керівника. Діловита, наполеглива, вона завжди вміла створити в колективі атмосферу доброзичливості, взаємо порозуміння, відповідальності за кінцевий результат педагогічної праці.

Характерними рисами в роботі були постійна турбота про дитину, її життя й навчання в школі, створення комфортних умов для розумового та духовного зростання. Про творчу працю педколективу школи №1, окремих її вчителів, директора неодноразово йшла мова на сторінках місцевої преси. У 1982 році Кукса В.М. була нагороджена значком «Відмінник народної освіти», їй присвоєно  почесне звання Заслужений учитель України

Зараз Віра Миколаївна працює вчителем української мови і літератури в своїй рідній Першій, та, як завжди, свої знання, душу, серце віддає дітям даруючи їм радість пізнання, крила творчості, віру в себе. Сотні її учнів з вдячністю згадують свого улюбленого вчителя.

І ось у серпні 2005 року директором першої стає чоловік - Свіржевський Микола Петрович.Зарекомендував себе Микола Петрович висококваліфікованим фахівцем, здібним керівником галузі освіти нової генерації. Йому притаманна висока компетентність, відповідальність, підхід до дорученої справи, інтерес до нового, прагнення до змін, оновлення, вдосконалення. Це справжній директор - новатор, науковець, дослідник, характерними рисами якого є турбота про дитину, створення оптимальних умов для інтелектуального та духовного зростання кожного учня. Саме завдяки переконанню директора в тому, що кожна дитина обов'язково талановита по - своєму і розвиток здібностей та обдарувань школярів - справа творчої, нестандартної вчительської праці, у школі постійно зростає кількість учнів - переможців міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад.

 За період роботи у школі Свіржевського М. П. вона по - справжньому стала школою радості, оберегом дитинства і юності. Директор власним прикладом доводить, що постійний пошук, самоосвіта, прагнення до самовдосконалення - запорука досягнення високих результатів, підкорення вершини «педагогічного Евересту».

Учитель - методист, відмінник освіти України, Микола Петрович - людина високої педагогічної культури з надзвичайним почуттям відповідальності за доручену справу.  Користується заслуженим авторитетом серед педагогічного загалу міста, області, батьківської громади, учнів.

Саме завдяки його невсипучій енергії,  у закладі створені дійсно комфортні умови для навчання. Затишні,  сучасні класи, обладнанні за останнім словом техніки, світлі, просторі  коридори, оновлена актова зала, новий лінгафонний кабінет. Все це створює атмосферу бажання вчитися. Під його керівництвом заклад було визнано «флагманом сучасної освіти України» та занесено до літопису освіти і науки України»  Звісно, межі вдосконаленню немає. І тому Микола Петрович не зупиняється на досягнутому. Адже   Перша повинна  ставати  з кожним роком ще кращою.

У 2009 році  за результатами опитування серед органів державного управління, асоціацій, спілок, громадських об'єднань, авторитетних фахівців, що проводилося  за ініціативи Академії педагогічних наук, закладу вручена пам'ятна відзнака «Флагман сучасної освіти України» із занесенням до «Літопису сучасної освіти і науки України».

У 2009 році за ініціативи  творчої групи  вчителів іноземних  мов було створено газету - методичний вісник  «Verba  Magistrі», яка у короткий час стала популярно серед учителів, учнів області та тих, хто вивчає іноземні мови.

З 2002 року у закладі видається газета учнівського врядування «Шкільний БУМ». Газета створюється  самими учнями закладу і є справжньою трибуною дитячих ініціатив, думок, ідей. У 2008 році на ХІ Всеукраїнському конкурсі шкільних газет  у Миколаєві  газета «Шкільний БУМ»   стала переможцем у номінації «Краща шкільна електрона газета України»,  у 2010 році - переможцем у номінації «Краща стаття на тему євроінтеграції», а у 2011 році- лауреатом Всенаціонального конкурсу.

Профспілкова організація закладу визнана найкращою  в Україні. Гімназія внесена на обласну дошку пошани  працівників освіти і науки.

Традиційними стали партнерські відносини закладу зі школами інших країн,

Пітерборо (Велика Британія) - Програма розвитку культурних та освітніх стосунків між містами-побратимами. Участь у щорічному фестивалі «Пітерборо глобал сама фестиваль». Візит учнів до Лондонської мовної школи, Вільям Ло Скул, Джек Хан Скул, Стенграунд коледж, Регіонального коледжу м. Пітерборо, Діккенс Скул, Вест Вуд Скул, Джон Фішер Скул;

Староховіце (Польща, гімназія №1, школа № 6) - туристична поїздка 04.06-11.06.2006 р.,2007 р. Участь делегації школи у майстер-класі «На шляху до Європи», 21.09.2006 - 24.09.2006

Войховіце (Польща, школа) - молодіжний обмін групами «На шляху до Європи» (жовтень-листопад);

Антверпен (Бельгія) - участь у проекті «Макаренко» (поїздка групи учнів школи у 2006 р.).

Шотландія, Голландія, Франція

Система врядування гімназії створює всі умови для саморозвитку, самовдосконалення, самоствердження, самореалізації, виявленню інтелектуальної та соціальної компетентності кожного учня закладу.

Результатами, які підтверджують ці слова, є колективні творчі справи, проекти, що реалізовані за час діяльності організації «МЕТАЛ» («Молоді Ерудовані Талановиті Активні Лідери»):

·   гімназія є одним із перших освітніх закладів міста Вінниці, де у 2008 році почали впроваджуватися відновлювальні технології, створений шкільний центр розв'язання конфліктів «Порозуміння» (медіація);

·  команди гімназії є переможцями міських, обласних чемпіонатів та відкритих кубків з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг» в 2006-2011 роках (8 перших, 10 - других місць).  Команди старшокласників «От  фонаря», «ZED» чотирироки поспіль входять до десятки кращих команд України з інтелектуальних ігор. У 2011 році до них приєдналася команда «Альянс ерудитів»(учні 7-го кл.), яка  на Всеукраїнському чемпіонаті з інтелектуальних ігор, будучи наймолодшою командою, посіла почесна 5-те місце. А один із учасників цієї команди, Сорочинська Анна у2011 році вперше за історію Вінниці  перемогла у міжнародній грі «Найрозумніший». Капітан команди інтелектуалів «ZeD» Оксана Берко вперше за всю історію  інтелектуальних ігор нашого міста отримала Почесну грамоту міської ради за внесок у розвиток  інтелектуального руху в м. Вінниця. Отримала перемогу ця ж команда і у перших Вінницьких дебатах «Як стати лідером?», які проводив серед старшокласників міста Київський Міжнародний Університет;

· команда КВК «Броколі» стала призером обласного турніру шкільної «Елітліги» в 2009-2011 роках;

·  в закладі ефективно діє євроклуб «Мандрівник», який є переможцем міських, обласних та міжрегіональних конкурсів євро клубів у 2006-2011 роках, керівник євроклубу в 2011 році нагороджена цінним подарунком від Верховної Ради України за вагомий внесок в  розвиток Євроінтеграції;

·  заклад чотири роки поспіль займає І місце в огляді художньої самодіяльності;

·  команда юних спортсменів гімназії другий рік поспіль виборює право захищати честь міста Вінниці на Всеукраїнських спортивних іграх у міжнародному дитячому таборі «Артек».

Заклад щорічно  приймає іноземні делегації з Великобританії, Франції, Голландії, Польщі. Так, з 22 по 25 лютого 2011 року у нас перебувала делегація дітей та вчителів  з м.Пітерборо. 

Колектив закладу результативно працює над створенням комфортних умов для навчання та виховання  учнів. Створений у 2006 році благодійний фонд «Освіта» сприяє залученню благодійних внесків на розвиток матеріально-технічної бази закладу. 5 років поспіль ми  виборюємо І місце в огляді ЗНЗ по підготовці до нового навчального року.

Доказом того, що співпраця учнів, батьків, учителів творить дива стала оновлена сучасна комфортна актова зала - дарунок до 75-ліття закладу. На ремонтні роботи було витрачено 178468 тис. грн. благодійних внесків, які зібрали  батьки, учні та учителі.

Дбає про  розвиток нашого закладу і міська влада. В дарунок  від голови міської ради Вінниці В.Б.Гройсмана ми отримали сучасний лінгафонний кабінет на суму 115 тис. грн.

2013 рік став знаковим: Срібна медаль  на  міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у номінації «Формування творчої особистості в навчальних закладах», відзначення закладу премією «Золота Фортуна» у номінації «За високу якість освіти та збереження кращих традицій українського освітянства», 28 місце в Україні серед  50 престижних навчальних закладів за результатами ЗНО 2012 року.

Після реорганізації  У 2013 році за європейським типом заклад отримує статус гуманітарної гімназії (5-11 класи, які навчаються в одну зміну). За результатами щорічного рейтингу гімназія посідає  ІІІ місце серед навчальних закладів нового типу, у якому створені комфортні сучасні умови для навчання та виховання 1155 юних вінничан, що поглиблено вивчають англійську, німецьку, французьку мови. Гімназисти  також мають можливість факультативно вивчати польську, китайську та  італійську мови. Доказом того, що співпраця учнів, батьків, учителів творить дива, стали найкращі в місті оновлені за європейським стандартом актова зала та шкільна їдальня, оснащені сучасною мультимедійною технікою навчальні кабінети.

Наш бренд  стабільний!

У популярному журналі «Фокус» (№ 16 від 18.04.2013 року) опублікований рейтинг 50  найкращих шкіл  України, випускники яких мають всі шанси втупити до найпрестижніших вузів країни,  серед яких є  і наша гімназія.

Ми з вами, всі, хто навчається і навчався, хто навчає і навчав, хто довірив  нашій Першій  найдорожче - своїх дітей, можемо гордитись тим, що гімназія №1  ім. М.І.Пирогова 28 за рейтингом по Україні та 1 серед навчальних закладів Вінниці!!         

 Після уроків учні мають змогу розвивати творчі здібності в 20-ти  гуртках та 5-ти  спортивних секціях. Щорічно 210 учнів відпочивають у пришкільному англомовному таборі з денним перебуванням  «Зорепад».    Заклад щорічно приймає іноземні делегації з Великобританії, Франції, Голландії, Польщі

   Гуманітарна гімназія - це:

      - послідовна система , що охоплює всі рівні володіння мовами;

     - 40 досвідчених учителів іноземних мов , які володіють комунікативною методикою та інтерактивними формами навчання;

     - до 12 уроків англійської мови на тиждень ;
     - спецкурси англійською мовою « Країнознавство », «Література Англії та     

       Америки»,   «Гід - перекладач », «Бізнес спілкування і переписка » ;
     - комфортні умови навчання - від 8 учнів у групі ;
     - повне занурення дітей в іншомовне оточення ;
     - зустрічі з носіями мови ;
     - фаховий звіт про успіхи вашої дитини та поради психолога ;

    - чіткий контроль якості пропонованих послуг . 

2013-2014 рік  заклад нагороджено Золотою медаллю П’ятої Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти-2014» у номінації «Робота з обдарованими дітьми»(Київ, березень 2014року)

2014-2015 рік. Заклад здобув Золоту медаль на Шостій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» у номінації «Хмарні технології в освіті - нові компетенції у сфері ІКТ» (Київ,жовтень 2014 року), Золоту медаль на Шостій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2015» у номінації «Створення мережі євроклубів як механізм інтеграції до європейського освітнього простору» (Київ березень 2015 року).  У рамках реалізації обласної програми проект «Застосування інтерактивних та інноваційних технологій для інтелектуального й компетентного забезпечення функціонування «Зеленої школи» виграв гарант на 10000 грн.

 2015-2016 рік. Заклад здобув Срібну медаль на Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» (номінація «Психологічна допомога постраждалим у АТО та їх сім’ям»), Золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2016» (номінація «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку”). У рамках реалізації обласної програми проект «Застосування інтерактивних та інноваційних технологій для інтелектуального й компетентного забезпечення функціонування «Бібліопровайдер» виграв гарант на 15000 грн.

2016-2017 рік. Заклад здобув Золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2016», Срібну медаль на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті-2016» та виграв обласний грант для реалізації проекту «Кругозір».15000грн."Пітчінг Вінниця 2017"у Вінницькій міській раді вручили сертифікати авторам проектів-переможців конкурсу «Пітчінг Вінниця 2017» . Проект Lad-Life «Кругозір» нашого закладу  отримав призовий бонус  на обладнання кабінету  30 тисяч гривень.

2017-2018 рік Заклад здобув Срібну медаль на Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті -2017» номінація «Інклюзивна освіта».

GLOBAL TEACHER PRIZE  жовтень 2017  у м.Києві відбулась Загальнонаціональна премія для вчителів Нової української школи GLOBAL TEACHER PRIZE. Два педагоги нашого закладу увійшли до ТОП-50 ,брали участь  у церемонії нагородження  Переможця конкурсу.

 Наша Перша - це не просто споруда, що розміщена на вулиці Малиновського в місті Вінниці. Для нас наша Перша - це гомінкий, але такий  затишний,   рідний, наш  світ, в якому завжди панує добро, любов, розуміння, дружба і злагода.  Ми всі: учні, вчителі, адміністрація,  батьки, докладаємо максимум зусиль, щоб перша гімназія всюди і завжди була першою. За сім з половиною  десятиліть школа змінилася. З тендітної, маленької домівки для 400 перших своїх  учнів вона перетворилася на дорослу, поважну гімназію, що кожного дня зігріває своїм теплом 1155  учнів з усієї Вінниці, які прагнуть не лише опанувати  основи  всіх наук, а також  вільно володіти англійською, німецькою, французькою мовами. Адміністрація, батьки,  учителі, весь  персонал гімназії щоденно виявляє  дієву турботу щодо створення комфортних умов для навчання  юних гімназистів. Затишні,  сучасні класи, обладнанні за останнім словом техніки, світлі, просторі  коридори. Все це створює атмосферу бажання вчитися, Ми всі: учні, батьки, педагоги,  любимо нашу Першу. Вона - найкраща. Ми, юні гімназисти,  горді  і пишаємося своїми батьками, своїми педагогами, у яких на скрижалях серця написані небайдужість, доброчинність і відповідальність за наше майбутнє і сьогодення. Саме вони сьогодні дбають про нас, про створення комфортних, гідних і достойних умов для навчання і виховання у школі. Адже найвище право кожної дитини - жити в цивілізованому світі в оточенні любові і турботи дорослих. Вони не просто створюють   своїм дітям  гідне цивілізоване життя. Вони  дають своїм нащадкам  приклад на майбутнє. Приклад і соціального служіння, і, що найважливіше, приклад батьківської турботи і любові до  дітей!

 

Наш бренд стабільний: завжди - Перша!!!

Про нас

 

Комунальний заклад

"Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова Вінницької міської ради".

Наш заклад - єдиний в області з поглибленим вивченням іноземних мов - англійської, німецької, французької. Гуманітарна гімназія №1 була побудована в 1936 році. Під час Другої світової війни зруйнована. Після відбудови в 1946 році працювала як жіноча гімназія. З нагоди відзначення 150-річчя з дня народження видатного лікаря М.І.Пирогова школі присвоєно його ім'я. З 1961 року в закладі почалося поглиблене вивчення англійської мови.

Детальніше

Новини

ПАМ'ЯТКА!!!

ПАМ'ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

Про світ "#надотик#

У Міжнародний день людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, у 8- класі Гуманітарної гімназії №1 імені М. І. Пирогова відбувся урок-флешмоб "#надотик". Учні дізналися про інклюзивну художню  літературу та  методи альтернативної комунікації. 

Детальніше...

Про світ "#надотик#

У Міжнародний день людей з порушеннями зору, який відзначається 13 листопада, у 8- класі Гуманітарної гімназії №1 імені М. І. Пирогова відбувся урок-флешмоб "#надотик". Учні дізналися про інклюзивну художню  літературу та  методи альтернативної комунікації. 

Детальніше...

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1

Грант в сумі 35 300 грн. для абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1

    Запрошуємо абітурієнтів Гуманітарної гімназії №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

   Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35 300 грн. сплату року навчання у Вищих Навчальних Закладах України.  Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

    Участь повністю безкоштовна.

    Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

    Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

    Запитання та роботи можна надсилати через сайт на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

День захисника України

Увага!

З 08 по 19 жовтня 2018р. у гімназії пройде декадник історії та правознавства, присвячений Дню захисника України.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.План заходів додається, усі охочі запрошуються до співпраці .

 

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ВАКАНСІЯ!!!

Оголошується вакансія на посаду бібліотекаря закладу з 01.10.2018р.

Вічна пам'ять Валентину Віталійовичу!

    У понеділок 10.09.2018 р., коли школа спокійно розпочала трудовий тиждень дитячим сміхом і вчительськими турботами, страшна біда постукала в її вікна: підбитою чайкою скрикнула Мати – загинув на Сході її син, наш випускник 1980 р., відомий волонтер від часу подій на Майдані і впродовж 4 років важких випробувань для України – Белінський Валентин Віталійович, боєць – контрактник, обов’язком якого було рятувати й вивозити з гарячих точок поранених товаришів. Він з честю захищав незалежність України, мир і спокій своєї Батьківщини.  

Детальніше...

Страхова компанія «Місто» 2018-2019

Шановні батьки!

Страхова компанія «Місто» вітає вас з початком нового 2018/2019 навчального року і бажає здоров’я, достатку та радості від життя! 

Детальніше...

З Днем народження, Вінниця! Гуманітарна Гімназія №1 ВМР надсилає свої найкращі побажання в честь Ювілею 655 річчя!

 

 

 

 

 

 

Гуманітарна Гімназія №1 ВМР щиро вітає усіх із початком навчального року!

 

 

 

 

 

 

До уваги батьків майбутніх п'ятикласників

Шановні батьки! 21. 08.18 об 11.00 відбудеться додаткове конкурсне випробування для учнів 5-их класів на 7 вакантних місць ауд. 306. З повагою адміністрація!

Підсумки роботи закладу у 2017-2018н.р.

7 червня 2018 р в актовій залі відбувся традиційний звіт директора гімназії Миколи Петровича Свіржевського, про підсумки роботи закладу у 2017-2018н.р. та звіт голови піклувальної ради Сокольвака Михайла Васильовича, про фінансово-господарську діяльність та використання коштів благодійного фонду "Освіта" 

Детальніше...

Summer school camp "Starfall"

З 5 червня 2018 р. розпочав свою роботу пришкільний англомовний табір "Starfall" з денним перебуванням дітей.

 

Станом на 31.05.2018

Станом на 31.05.2018 зараховано  до 5-х класів 166 учнів (1 поза конкурсом). Оголошено конкурсний відбір на 5  місць, що відбудеться 06.06.2018 о 12 год. ауд 315.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ П'ЯТИКЛАСНИКІВ!!!

23.05.2018 о 17.30 в приміщені актової зали відбудуться батьківські збори. З повагою адміністрація.

Євроклуб "Мандрівник" вітає Європейський Союз з днем народження!!!

Передвиборча кампанія в Президенти Гімназії

30 березня 2018 р. у закладі проходило грандіозне дійство друга регіональна (Не) конференція EdCamp у Вінниці2018

30 березня 2018 р.у закладі проходило грандіозне дійство друга регіональна (Не) конференція Ed Camp у Вінниці 2018, на яке зібралося понад 185 чоловік із 9 областей України. 

(Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Сумської, Київської, Дніпропетровської, Чернігівської, ЧеркаськоїОдеської областей)

 

Детальніше...

Вітаємо!!!

   Вітаємо!!!

    Призерів ІІ Олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського яка відбулась у Вінницькому державому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського 17 лютого 2018 року! Нечипор  Сергій - 8 Б, Романчишин Владислав - 10 Б  з дипломами  ІІ  і  ІІІ  ступеня, Гордійчук Поліна - 9 А  диплом ІІ ступеня, а також їх вчителя, чудового педагога,  Дзюбу Аллу Григорівну!!!

Детальніше...

Корисні посилання: